Başarı Okul Öncesi

Başarılı Kadro

Başarı Okulları Okul Öncesi olarak en değerli varlıklarınız olan sevgili yavrularınızın eğitimini alabilmesi için, yaş gruplarına ayrılmış sınıflarımızla, güvenlik kameraları ile donatılmış, deprem güvenlikli, yangın tertibatlı, aydınlık, ferah, geniş ve hijyenik mekânlarıyla, güvenlik tedbirlerinin ön planda tutularak yapılandırıldığı bina yapısı ve işleyişi ile , çocuklar için özel olarak tasarlanmış bağımsız bir alana sahip konforlu bir yapıdadır.

Açık ve kapalı oyun alanlarında çocuklarımız,  birçok aktivitelerle çok keyifli harika bir zaman dilimi geçirebilmektedirler. PDR birimimizin öğrencilerimizin gelişimini takip ettiği rehberlik ders ve etkinlikleri düzenli olarak devam ettirilmektedir. Drama salonumuzda görsel ve eğitsel etkinliklerin içinde aktif olarak yer alan çocuklar; yaparak ve yaşayarak öğretilerini geliştirirler.

Kurumumuzda çocukların rahatça beslenmelerini yapabilecekleri ve yemek yerken zevk alacakları sevimli yemekhanemizde, özel beslenme uzmanının hazırlamış olduğu yemeklerle günlük besinlerini tamamlarlar.

PDR birimimizin öğrencilerimizin gelişimini takip ettiği rehberlik ders ve etkinlikleri düzenli olarak devam ettirilmektedir. PDR birimimiz ve sınıf öğretmenimiz, velilerimiz ile kesintisiz iletişim halindedir. Okulumuzda ki gelişmelerin, duyuruların ve etkinliklerin bilgileri en kısa sürede velilerimize sınıf öğretmenimiz tarafından ulaştırılmaktadır.

Okulumuzda gerçekleştirdiğimiz etkinlikler, çocuklarımızın gelişim düzeyi, yaşları, psiko-motor becerilerine ve bilgilerini göre düzenlenir iken çocuklarımıza kendi becerilerini geliştirmeleri için gerek olanaklar sağlanmaktadır. Etkinlik çalışmalarımızda neden – sonuç ilgisi oluşturabilecekleri ve yeni şeyler keşfetmeye daha da ilgi duyacakları bir ortam oluşturulmaktadır. Ders bazlı etkinliklerimizin yanı sıra sosyal geziler ve aile katılım etkinlikleri de etkinlik çalışmalarımız içinde bulunmaktadır. Düzenlediğimiz etkinlik çalışmaları branş ve uygulamalı derslerimiz ile bütünlük içerisinde uygulanmaktadır.

Öğrencilerimiz için hazırlanan GEMS, Mathazone ve STEM+ gibi eğitim tabanlı programlarımız ile ezberci bir eğitim yerine kendilerini keşfetmeye yönelik, sorgulayan, neden sonuç ilişkisi kurabilen bir eğitime yöneltilmektedir. Okulumuz İngilizce odaklı olup Türkçe ve İngilizce öğretmenlerinin bir arada bulunduğu çift dilli bir eğitim modeli uygulanmaktadır. Okula hazırlık yaş gruplarımızda sınıf öğretmenlerimizden destek alarak ilkokula sağlıklı bir geçiş süreci sunulmaktadır. Okulumuzda eğitim gören tüm öğrencilerimizin kişisel gelişimi, bilgi ve beceri gelişimlerini takip ediyor bu gelişimleri öğrencilerimiz için hazırlanan portfolyo dosyalarımıza ekliyoruz.

Menü